Yeme bozukluğu vardır destekleyen birisi – Konu genel bakış

sevilen bir anoreksi, bulimia veya tıkınırcasına yeme gibi bir yeme bozukluğu vardır ve tedavide olduğunda, size desteklerini göstermek önemlidir.

Sen tarafından kişisel destek gösterebilir

Ayrıca yardımcı olabilir

Birçok kişi kendi duygu ve yeme bozukluğu olan biriyle etkileşimleri ele mücadele. Danışmanlık, örneğin aile terapisi olarak, çocuklarla ve yeme bozuklukları olan gençler sağlıklı yeme davranışlarını teşvik etmenin yollarını öğrenmek yardımcı olabilir.

Gösterilen ve aşkını belirterek; kişiyi kontrol etmek için günaha kaçınmak; Sevdiğine kendi yüksek değerler, idealler ve standartlar geliştirmiştir güvenen; sevdiğiniz kişinin eylemleri, başarıları ve engellere hem de kendi kendine sorumluluk teşvik etmek; caydırmaya zamanlarında destek sunuyor.

Danışma bir çift olarak, ya da bir aile olarak, tek başına bir danışman görmek anlamına gelir, ister aile içinde herkese büyük bir yardım olabilir. Her bir aile üyesi hastalığın seyri sırasında farklı zamanlarda güvence ya da danışmanlık gerekebilir.

Maudsley Aile Terapisi (veya Maudsley yöntem veya Maudsley Yaklaşımı) soy tedavisi türü çocuk ve anoreksi ergenlerde tedavi edilmesinde etkili olduğu gösterilmiştir.

Yeme bozuklukları çok çeşitli nedenlerle olur. yeme bozukluğu Birçok kişi diğer üyeleri yeme bozuklukları ya da depresyon gibi diğer koşullara sahip aldığınız ailelerden gelmektedir. Bu bir aile üyesi bozukluğu neden olduğu anlamına gelmez. Bu sadece bu koşulların bu aile içinde gerçekleşmesi daha muhtemel görünüyor anlamına gelir.

Sen şu ipuçlarını kullanarak suçluluk ve kendini suçlama önleyebilirsiniz.

, Teşhis tedavi ve tıkınırcasına yeme bozukluğu yaşayan yeni bir e-posta serisi s

Bu tedavi için planın bir parçası olmadığı sürece, yemek yemek ya da değil sevilen bir çağıran değil; diğer insanlarla karşılaştırmalar kaçınmak; duygularını Dinleme; Kendinizi sevdiğiniz kişinin davranışları ile kontrol izin vermeyerek.

Eğer endişeleri ile çalışmanıza yardımcı ve azaltmak için profesyonel bir danışman kullanın yeme bozukluğu ‘ın size ve ailenize üzerindeki etkisi; tek-bir sevgi ve ilgi almak için ailedeki diğer çocuklar için zaman olun; aile üyelerinin birbirlerini desteklemek için yeni yollar bulmalarına yardımcı olmak için bir aile terapisti kullanın; sevdiğiniz kişinin yeme bozukluğu kurtarma desteklemek için yeni yollar bulmak için bir aile terapisti kullanın. Örneğin, iştahsızlık olan bir kişi kaos ve duygusal patlamaları arınmış bir örgütlü bir ortamda daha iyi yapmak olasıdır.

Yeme bozukluğu vardır sizin aile üyesi için destek göster. Böyle “Ben bu sizin için. Sadece tedavi olan aile üyesi dikkatini etmeyin iyi bir iş .; yapıyoruz ne kadar sert görebilirsiniz gibi şeyler söylüyorlar. Aileniz ve sizin diğer üyeleri ile vakit geçirin arkadaşlar; Eğer uygun değildi şeyler söyledi düşünüyorsanız kendinizi affedin ve o sağlıksız yeme davranışları döner eğer aile üyesi bağışla;. değişikliklerin gerçekleşmesi için bu zaman alacak bu uzun ömürlü bir bozukluk olduğunu kendinize hatırlatın; . bozukluğun nedeni bakmak daha iyiye şeyler doğru Do not Work, kendi yeme davranışları bak ve sağlıksız görünen olanları değiştirin.