tükürük bezi kanseri tedavisi (pdqто): Tedavi [] Bu pdq özet -Yaklaşık

Bu Özet Amaç

importan; Rapor, Wilms Tümör ana başlığı beklenen adı değil mümkündür. Alternatif ad (lar) ve bu raporun kapsadığı bozukluk alt bölümü (ler) bulmak için listeleme eş anlamlılarını kontrol edin.

Hakemler ve Güncellemeler

Bu özet Ulusal Kanser Enstitüsü editoryal bağımsız PDQ Erişkin Tedavi Yayın Kurulu tarafından düzenli olarak gözden geçirilmekte ve gerekli güncellenir (). özet literatür bağımsız bir inceleme yansıtır ve bir politika beyanı veya Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) temsil etmez.

Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde bir makale gerektiği olup olmadığını belirlemek için her ay yayınlanan makaleleri gözden

Özetleri değişiklikler Yönetim Kurulu üyelerine yayınlanan makalelerde kanıt gücünü değerlendirmek ve makale özeti dahil edilmelidir nasıl belirleyen bir uzlaşma süreci yoluyla yapılır.

Tükürük Bezi Kanser Tedavisi için kurşun yorumcular vardır

özet içeriği hakkında herhangi bir yorum veya sorularınız Web sitesinin İletişim Formu üzerinden Cancer.gov teslim edilmelidir. özetlerinin ilgili soru veya görüşlerinizi bireysel Yönetim Kurulu Üyeleri ile iletişime geçmeyin. Yönetim Kurulu üyeleri tek tek sorular yanıt vermez.

Kanıt Düzeyleri

Bu özet atıf bazı seviye-of-kanıt atama eşlik ediyor. Bu belirtme okuyucuları belirli müdahaleler ya da yaklaşımların kullanımını destekleyen delillerin gücü değerlendirmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. PDQ Erişkin Tedavi Yayın Kurulu düzeyi kanıt belirtme gelişmekte olan sistemin bir resmi kanıt sıralama kullanır.

İzin Bu Özet Kullanımı

PDQ bir tescilli markasıdır. PDQ belgelerin içeriği metin olarak özgürce kullanılabilmesine rağmen kendi bütünlüğü içinde sunulur ve düzenli olarak güncellenen sürece, bir PDQ kanser bilgiler özet olarak tespit edilemez. Ancak, bir yazar gibi bir cümle yazmak için izin verilebilir “meme kanseri önleme konusunda ‘ın PDQ kanser bilgiler özet özlü riskleri şöyle der: [özet alıntı].”