sinüs enfeksiyonu – soğuk bir sinüs enfeksiyonu dönüşür

Sen, hapşırma, öksürme ve tüm kadar doldurulmuş ediyoruz. Her şey yolunda, sesler ve soğuk gibi hissediyor. Zaman geçtikçe Ama merak etmeye başlar. Bir sinüs enfeksiyonu dönüşüyor?

Sinüzit 101: Belirtileri, Tanı, Tedavi

Bu bir virüs, bir küçük canlının neden olduğu bir enfeksiyon.

Sen belirtileri miss you can not

Ayrıca öksürük ve hafif ateş alabilirsiniz. semptomlar genellikle, tepe oluşturmak ve yavaş yavaş kaybolur. Bazı ilaçlar semptomları azaltabilir. Örneğin, dekonjestanlar drenaj azaltmak ve burun pasajda açabilir. Ağrı kesiciler, ateş ve baş ağrısı ile yardımcı olabilir. Öksürük tıp, hem de yardımcı olabilir.

Soğuk algınlığı, tipik olarak birkaç gün yaklaşık bir hafta veya daha uzun sürebilir.

Bazı durumlarda, soğuk sinüsler, birbirine bağlı kafatasına boşluklar, şişmeye neden olabilir. şişme mukus akışını önleyebilir.

Bu bir sinüs enfeksiyonuna yol açabilir. ve daha bir hafta kalın, sarı veya yeşil mukus – – Eğer yüzünüzde ve göz çevresinde ağrı varsa doktora görünün.

Bu iltihap veya sinüslerin şişme var. Normalde hava ile dolu ediyoruz. onlar bloke ve sıvı ile dolu hale olduğunda, bakteri var büyüyebilir ve enfeksiyona neden olabilir. Sonuç: Bir sinüs enfeksiyonu. Sen doktor sinüzit olarak bakın duyabilirsiniz.

Onlar gibi şeyler içerebilir

Bu belirtiler aynı zamanda bir soğuk ile gerçekleşebilir. Onlar fazla 10 gün süreyle devam Ama eğer bir sinüs enfeksiyonu olabilir.

senin sinüslerin drenaj kanalları kapalı bloklar bir sinüs enfeksiyonu neden olabilecek herhangi bir durum gibi

Bir sinüs enfeksiyonu bir soğuk sonra başlayabilir. Aynı zamanda çünkü burun boşluğunda bir kayma anlamına gelir sapmış septum denilen bir şey, olabilir.