sinsi diyet yiyecek

sağlıklı beslenme vücudunuz için iyi olduğunu hiç şüphe yok. Ama kabul edelim: Balkabagi sadece mac ve peynir değildir ve ıspanak bir kek aynı değildir – ya o? ıspanak ve kek ya da squash ve mac ve peynir gibi – – kalori, yağ ve şeker azaltmak ve sevdiğimiz gıdaların beslenme artırmak kesti tat-cazip tarifleri içine olası mutfak ortakları diyet gıdalar çiftleri hazırlamak için bir yeni yolu – tüm tadı değiştirmeden.

Missy Chase Lapine ve Jessica Seinfeld tarafından Lezzetli Deceptive (komedyen Jerry Seinfeld eşi) tarafından Sinsi Chef: o fırtına kitabı dünyayı alıyor iki yeni reçete kılavuzları arkasında kavramdır.

meyve ve sebzeler, bir sos kıvamına göre harmanlanır hangi püre olarak bilinen değil-öylesine-yeni gıda hazırlık tekniği etrafında her iki kitap da merkezi. tat değiştirmeden – benzeri kızarmış tavuk, Fransız tost, kek ve pizza – kendi sistemlerinde dahi beklenmedik tarifleri çeşitli içine bu püreler eklemek nasıl bulmaktan geldi.

“Sadece bu yöntem dramatik hazırlanıyor olursa olsun çanak besin yoğunluğunu arttırmak değil, ama aynı zamanda, yağ içeriği düşürücü glisemik indeksi düşürür ve genellikle kalori azaltarak, diğer yollarla daha sağlıklı hale getirir – tüm lezzetten ödün vermeden , “kimin Sinsi şef bu yılın başlarında New York Times’ın en çok satanlar listesine vurduğunda tüm başlattı Lapine diyor.

Her iki yazar fikri bir kilo kaybı beyin fırtınası olarak değil başladı, ancak daha fazla sebze yemek için kendi çocukları almak için bir yol olarak söylüyorlar. Lapine’in örneğinde, kızı böyle bir seçici yiyen o bir dünya savaşı başlatmadan onun plaka üzerinde koymak olabilir neredeyse hiç sebze vardı oldu. Jessica Seinfeld onun deneyimleri benzer olduğunu söylüyor.

“Her şeyi denedim, ve henüz ailem beslemek için tüm çabaları güçlü bir kuvvet tarafından çürütülmüş ediliyordu: Sebze,” Seinfeld onun kitabına ileri yazıyor. Mealtime ona çocukları sağlıklı yemek almak için mücadele olarak bir savaş alanı oldu, diyor.

Her iki yazar da püre yapmak kavramını vurmak kez onlar sofra huzur elde söylüyorlar.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba