Seçilen sebze / güneşin çorba (pdqто): tamamlayıcı ve alternatif tıp [] -genel kam bilgi

bütünleştirici tıp, şifa felsefeler geniş bir -Kapsar yaklaşımları ve tedaviler olarak adlandırılan -Ayrıca Tamamlayıcı ve alternatif tıp (CAM). bunun yerine, geleneksel tedavi kullanıldığı zaman, geleneksel tedavilere ek olarak kullanıldığında bir tedavisi, genel olarak, tamamlayıcı olarak adlandırılan, genellikle alternatif olarak adlandırılır. (Konvansiyonel tedaviler yaygın olarak kabul ve ana tıp camiası tarafından uygulanan olanlardır.) Nasıl kullanıldıkları, bazı tedaviler ya tamamlayıcı ya da alternatif olarak kabul edilebilir bağlı. Tamamlayıcı ve alternatif tedaviler, hastalığın önlenmesi stresi azaltmak, önlemek veya yan etkileri ve belirtileri, ya da kontrol azaltmak veya hastalığı tedavi etmek amacıyla kullanılır.

Kanser önleme kanserine yakalanma şansını azaltmak için alınan bir eylemdir. 2014 yılında, yaklaşık 1,6 milyon kişi ABD’de kanser tanısı edilecektir. fiziksel sorunlar ve kanser nedeniyle duygusal sıkıntı ek olarak, bakım maliyetlerinin yüksek halka da hastalar, aileleri için bir yüktür ve. kanser engelleyerek kanserin yeni vaka sayısı azaltılır. Umarım, bu kanser yükünü azaltmak ve kanser kaynaklı ölümlerin sayısının azaltılmasına edecektir; Kanser…

Tamamlayıcı ve alternatif tedaviler dikkate kanser hastalarının kendi doktor, hemşire veya eczacınıza bu kararı tartışmak gerektiği gibi onlar-cekti herhangi bir terapötik yaklaşım, bazı tamamlayıcı ve alternatif tedaviler standart tedavi ile müdahale edebilir ya da geleneksel tedavi ile birlikte kullanıldığında zararlı olabilir çünkü.

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler