orak hücreli anemi: priapizm için evde tedavi – Konu genel bakış

Ağrı Yönetimi Eğilimler

Orak hücre hastalığı için evde tedavi size hastalığın yol açtığı komplikasyonların bazıları kontrol etmek için gerçekleştirebileceğiniz adımları içerir. semptomların ev tedavisi için doktorunuz ile bir plan geliştirilmesi ve belirtiler ortaya çıktıkça bu planı takip edin.

migren sık ya da yaşam müdahale ederse, o doktorunuzla önlenmesi görüşmek için zaman olabilir. Önleyici ilaçlar durdurma migren yardım ya da yoğunluğunu azaltabilir. Onlar size yardımcı olabilir görmek; Koşullar: Migren; Belirtileri: Baş ağrısı, migren, mide bulantısı, kusma, baş dönmesi, ağrı, ağrı, hareket, zonklama ağrı, aura, ışık hassasiyeti, gürültü duyarlılığı, görme değişiklikleri, bayılma, sersemlik, çok terleme, boyun sertliği, sinirlilik, huzursuzluk ağrı ,. ..

idrara çıkma ihtiyacı hissetmeden önlemek için sık sık idrara çıkma. Eğer ihtiyacı hissediyorum kadar beklemeyin; ağrı gidermek için ilaç almak; ekstra sıvı; Ağrı, özellikle şiddetli ya da sorun 2 ila 3 saat içinde gitmez eğer, acil tedavi ararlar. Tedavi sıvıları (hidrasyon), ağrı ilaçları ve kan transfüzyonu içerebilir.