mevsimsel grip over-the-counter tedavi ve reçeteli ilaçlar

Bu hastalığın tedavisinde ilk adım kendinize iyi bak almaktır. ateş, titreme, ağrı ve tüm kötü duygu – – Eğer belirtiler varsa doktorlar, dinlenmek, sağlıklı yemek yemek, ve genellikle yapmak daha fazla sıvı içmek gerektiğini söylüyorlar. Eğer kaybediyorsun Ne değiştirmeniz gerekiyor, böylece bir ateş, sistem kuruyabilir. Gerçekten yemek istemiyorsanız özellikle su ve suyu, gayet iyi.

ilk bu bahar göründü beri Domuz gribi (H1N1) haber olmuştur ve dünya ülkeleri olmuştur ölümleri ve hastaneye orada varken, çoğu durumda nispeten hafif olmuştur. Ve şimdi, bir H1N1 domuz fluvaccine da vardır; Bu iyi haber. Ama kötü haber domuz gribi hala ciddi olabilir, ve hala yaygın olduğunu; domuz gribi önlenmesi için yapmak değil şeyler – Bunu akılda tutarak, burada 10 domuz gribi “yapılmaması gerekenler” dir.

Ateş düşürücüler, antihistaminik, dekonjestanlar, ve öksürük ilaçları daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir, ancak herhangi bir hızlı daha iyi yardımcı olmayacaktır.

etiketlerini dikkatle okuyun. Bazı ürünler istemediğiniz yan etkileri olabilir. Bazı antihistaminikler uykulu yapabilirsiniz. genellikle sadece gece soğuk algınlığı ilaçları konum budur. Dekonjestanlar kan basıncını artırmak, böylece kalp hastalığı veya yüksek tansiyon varsa bunları atlayabilirsiniz. Onlar gergin veya sinir yapmak, ya da geceleri uyanık tutmak olabilir.

Grip virüsü zaps çünkü Bazı doktorlar, bir ateş iyi bir şey olabilir düşünüyorum. senin kurtarma yavaş olabilir ateşi düşürmek için ilacı anlamına mı geliyor? belki biraz ile hafif ateş (az 100 derece F) ile. Eğer kötü hissediyorum Ama yine de bir tane almak isteyebilirsiniz. Ateş, kalp ve akciğerler daha çok çalışmak yapar, bu yüzden bu ilaçlarını iyi bir yaşlı insanlar için bir fikir ve kalp ya da akciğer hastalığı olanlar olabilir. Ateşin yüksek olduğu ya da 2 ya da 3 gün sonra daha iyi almazsa, bir ofis ziyareti gerekiyorsa görmek için doktorunuzu arayın.

çok yardımcı olabilir, birden fazla belirti tedavi etmek için yapılan ürünler. Sadece bir veya iki şikayet varsa Ama, seni rahatsız eden nedir davranır bir ilaç almak.