Konu genel – reçete ilaçları

Ağrı Yönetimi Eğilimler

Tıp doktorunuz bir sağlık sorunu tedavi etmek vardır birçok araçlardan biridir. Doktorunuz sağlığınızı iyileştirmek ve gelecekteki sorunları önleyebilir anlaşılacağı gibi ilaç alarak. Eğer düzgün bir şekilde ilaç almak istemiyorsanız, risk altında, belki hayatınızı sağlık koyarak, ve olabilir.

senin reçeteli ilaçların bazıları neredeyse% 50 tasarruf ister misiniz? 5 $ hap ​​splitter satın almak; Eh, bu o kadar basit değil. Ama nedeniyle bazı ilaçlar fiyatlı nasıl bir cilvesi, bir başka güçlü iki kat olan bir tablet iki katı fiyat olmayabilir. Aslında, aynı fiyat hakkında olabilir. Yani, bazen yarısında yüksek mukavemet hap kesme biri fiyat hakkında size iki doz alabilirsiniz. Biraz el emeği ile – sadece parmağınızla bir hap kesici kapağını aşağı yakalamaya – hap bölme yapabilirsiniz …

Ne zaman böyle bir sabah veya akşam olduğu gibi, onları almak ya da 8 sabah ya da 6 p.m; Ne kadar böyle 2 çay kaşığı (10 ml) ya da 3 hap olarak almak; Nasıl gıda ile veya aç karnına, örneğin su gibi, onları almak; Ne zamandır böyle 2 ay ya da doktorunuz durdurmaya diyor kadar olduğu gibi, onları almak.