kıt cilt bakım ipuçları: süper cilt için 3 temel bilgiler

çoğumuz ancak düşük yağlı, yarım caff latte yudum için zaman var, bu yüzden kim karmaşık cilt bakımı için zaman vardır … hidrat, nemlendirmek, temizlemek, pul pul?

Bir nemlendirici sabun kullanarak yıkama ve nemlendirici adımlarını Birleştirme; nemlendirici ve güneş kremi Unite: SPF 15 ya da daha yüksek bir nemlendirici satın alın.

Oysa kim iyi cilt kızdırma istemiyor? Yani, akılda zaman (ve cüzdan) ile, bu hızlı, basit cilt bakım ipuçları oluşturmak için uzmanlardan yardım istedi. bu basit adımda size birkaç dakika içinde konum cilt sevebilirim.

Süper cilde yol temizlemek için fantezi ürünleri gerekmez. Gündelik sabun ve su gün boyunca birikir ve önyükleme için pennies maliyeti kiri, ter, kirlilik ve ölü hücreleri temizler.

Ve bir gün fırçalayın ya da iki sen nee hepsi; daha sık yıkama cildinizin doğal koruyucu yağlama rahatsız edebilir. Cilt bakım uzmanları yumuşatıcı ve nemlendirici özellikleri ile hafif, kokusuz sabun kullanmanızı öneririz. Onlar cildinize sert olabilir deodorantı vücut sabun ya da antibakteriyel temizleyiciler, karşı uyarmak.

Bizim buharlı duşlar sürekli maruz kalma, soğuk hava ve sıcak güneş sayesinde artılarını bizim cilt doğal yağlı olsa bile nemlendirici gerektiğini söylüyorlar şaşmamak gerek.

Neyse ki, yumuşak, pürüzsüz bir cilt için nem kilitleme kolaydır: duş adım sonra tercih ettiğiniz ürüne sadece pat. Ve pahalı ürünler için de geçerli gerekmez: Bazı cilt bakım profesyonel beyaz vazelin, hatta saç kremi önerilir. Yağlı cilde sahip? gözenekleri tıkamaz mı nonkomedojenik ürünleri deneyin.

Ve bol su ile içinden dışarı nemlendirmek unutmayın.

Hava kar, güneş, veya duş vaat olsun, güneş koruma bir zorunluluktur, Dermatoloji Akademisi uzmanları söylüyorlar. Kar ve su hem güneş ışınlarını yansıtır ve hatta bulutlu günlerde biz cilt cızırtılı ultraviyole sağlıklı bir doz olsun.

Zamanla, bu ultraviyole ışınları kırışıklık, renk değişikliği, benler ve deri kanserine yol açabilir.

Ne yapalım? maruz kalan cildi ört ve UVA ve UVB koruma, SPF 15 ya da daha fazla bir güneş üzerinde slather. Ve sık sık yeniden uygulayın.

Gerçekten kez basıldığında? Bu iki aşamalı bir süreç içine bu üç cilt bakım adımlarını küçültmek kolay

Temel cilt bakımı: Bu 1-2-3 kadar kolay.

KAYNAKLAR: Dermatoloji, Dermatoloji Insight Akademisi; Yay 2000, Vol. 1, hayır. 1, sayfa 18-29, 2000, vol Fall. 1, hayır. 2, s 20-21. th; Cleveland Clinic Foundation, Cilt Akıllı bülten, Kış 2002, s; 1. Ulusal Cilt Merkezi, Singapur: “Bakım Skin.” Özelliği: “Wome; Aşırı 50: Doğal Güzellik İpuçları”, “5 Güzellik İpuçları ve Sırlar Her Kadın Shoul; Bil”. Clevelan ile birlikte sağlanır; Klinik: “Cilt Sorunları: Cildiniz bakımı.

Harika! Cildinizin daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz yeni ipuçları her zaman vardır.

Eğer kişisel cilt değerlendirici ile istediğiniz cildi olsun.

Ne güzel uyanmak için ne yapabilirim.

İpuçları parlayan yardımcı olmak için

Ofiste kötü bir gün? Daha iyi bir cilt için derin bir nefes alın.

Her cilt tipi için en iyi ipuçları

nasıl hav-ücretsiz almak için biliyor musunuz?

Cildinizi enkaz 5 alışkanlıkları