kadınlar için vücut geliştirme

MODERATOR: Hoşgeldiniz, Wini Live. bugün bize katıldığınız için teşekkür ederiz. Ben her zaman kadınların gücü için tren gerektiğini söylendi. Açıkçası bu bir efsane mi?

LINGUVIC: Kesinlikle bir efsane. Kadınlar güçlü olması gerekir. Onlar, bebeklerini asansör onların evrak taşımak ve yaşam yoluyla almak için güçlü olmak gerekir.

MODERATOR: Eğer Arnold gibi bakmadan gücünü artırmak için ne yapabilirim?

LINGUVIC: Bu Arnold gibi bakmak oldukça imkansızdır. Ne yazık ki, korku bedenlerini iyileştirmek geri kadınların bir çok tutar. Yalın, Uzun ve güçlü teklifler program size güçlü olsun ve vücudunuzdaki tanımını ortaya çıkarmak için evde yapabileceğiniz egzersizleri. Kadınlar büyük kaslara sahip testosteron yok. Onlar ağır ağırlık kaldırdı bile, Arnold gibi bakmak oldukça zordur. çoğu erkek Arnold gibi bakmak için aslında oldukça zor.

Gücü eğitim tanımını ortaya çıkarmak ve daha güçlü olsun ama toplu artırmakla kalmayacak olacaktır. Anahtar mantıklı bir diyet ve aerobik bir porsiyon ile birlikte doğru egzersizleri. Kadınların en sık tanımını ortaya çıkarmak için ne egzersizler gerçekten işe yaramaz. Onlar yüzlerce ve tekrarlar yüzlerce, koşu bandı üzerinde saatlerce harcamak ve vücutları değişmez neden acaba bunu. Bu yüzden kuvvet eğitimi denemek için zamanı geldi.

ÜYE SORU: Ne kadar güç antrenmanı sonuçlarını göstermek için haftada yapılması gereken?

LINGUVIC: Ben sonuç almak için eğitim gücü Haftada üç gün öneririz. Sadece dışarı başlıyor iseniz, iki gün gayet iyi, ama haftada üç gün size en iyi sonuçlar getirecektir. Sizin egzersiz programı uzun olmak zorunda değilsiniz, ama onlar doğru egzersizleri ile verimli olmalıdır.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …