ip atlamak değil, egzersiz

egzersiz ekipmanları ne parçası, 20 $ altında satıyor, bütün aile tarafından kullanılabilecek bir evrak çantası sığar, ve aynı zamanda kas tonlama kardiyovasküler fitness geliştirir? Ve bir şeker çubuğu kalori yakmak olacak sadece 15-20 dakika kullanmadan? Cevap: Bir atlama ipi.

tutulmasına ve halat üzerine basarak ipi ayarlayın; kolları senin koltukaltı ulaşmak böylece ipi kısaltmak; Düzgün takılmış spor ayakkabıları, tercihen çapraz eğitim ayakkabılar giyin.

Bir yandan her iki halat kollarından tutun ve ritim için bir fikir geliştirmek için ip salıncak; Sonraki, ip kullanmadan, uygulama atlama; Son olarak, birlikte iki koymak. Muhtemelen bir dakika boyunca sürekli atlamak için iyi yapacağız.

ip atlama büyük bir kalori yakıcı olduğunu. Eğer atlama ipi yakmak istiyorum daha size daha fazla kalori çalışmak için sekiz dakikalık mil koşmak zorundayız. Eğer kilo ve egzersiz süresine göre, belirli bir faaliyet için yakacağız kaç kalori anlamaya Kalori Sayacı kullanın.

Bu kalp için kesinlikle iyi, Üst ve alt vücudu güçlendirir ve kısa sürede kalori çok yakar, ama “Peter Schulman, MD, Kardiyoloji / Göğüs Hastalıkları, Üniversite Farmington Connecticut Sağlık Ocağı doçent.” Diyor bir birey için uygun olup olmadığını diğer hususlar belirleyecektir.

O uyum yetişkinler egzersiz rutin baharat eklemek için kullanabileceğiniz bir şey olarak halat-jumping görür. “Sen diz, ayak bilekleri ve kalça doğrudan stres koyarak konum, ama düzgün yapılmazsa eğer koşu daha düşük etkili faaliyeti var.”

onun şeklini almıştır ve hafif bir kumaş veya vinil ip daha kontrol etmek kolaydır, çünkü yeni başlayanlar için bir boncuklu ip tavsiye edilir.

Sen dört-by-altı metrelik alana ihtiyaç ve başınızın üstünde alanı yaklaşık 10 santim olacak. Egzersiz yüzeyi çok önemlidir. halı, çim, beton veya asfalt üzerinde atlamak için çalışmayın. Halı etkisini azaltırken, olumsuz ayakkabılarını kapmak ve ayak bileği veya diz büküm olduğunu. Bir ahşap zemin, kontrplak parçası, ya da egzersiz için yapılmış bir darbe mat kullanın.

Üçüncü sınıftan beri ip atladı yoksa, bu humbling olabilir. Bu talep (ve inşa) koordinasyonu. Başlangıçta, ayrı ayak ve kol hareketleri pratik olmalıdır.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …