Gebelik sırasında ve sonrasında seks

gebelikte seks yapmak güvenli olup olmadığını Hamile kadınlar ve eşleri genellikle merak ediyorum. bu düşükle sonuçlanır? o doğmamış bebeğe zarar verir mi? önlemek için seks pozisyonları var mı? Burada aradığınız bilgi var.

Seks gebelik doğal, normal bir parçasıdır – Normal bir hamilelik yaşıyorsanız. Penetrasyon ve ilişki hareketi karın ve rahim ‘kas duvarları tarafından korunmaktadır bebek, zarar vermez. Bebeğiniz ayrıca amniyon sıvısı Kesenin ile sönümlenir.

orgazm kasılmalar emek kasılmaları aynı değildir. Yine de, genel bir güvenlik önlemi olarak, bazı doktorlar prostaglandinler denilen meni hormon kasılmaları teşvik edebilir inanarak, hamileliğin son haftalarında seks kaçınarak öneriyoruz. Bir istisna gecikmiş ve emek ikna etmek için isteyen kadınlar için olabilir. Bazı doktorlar serviksi “olgunlaştırmak” ve emek ikna etmek için kullanılan jel, aynı zamanda prostaglandin içerdiğinden meni prostaglandinler aslında, tam süreli veya vadesi geçmiş hamilelikte doğum eylemini uyarmak inanıyoruz. Ama diğer doktorlar bu meni / emek bağlantısı sadece teorik ve seks işçiliği tetiklemek değildir inanıyoruz.

orgazm gelince, bu kasılmalar emek kasılmaları aynı değildir. Yani hiçbir sorun orada değil.

Mide yanması relie için ipuçları; Sağlıklı Diapering: Temel; Hamileler için diş Ziyaretler

Eğer yüksek riskli gebelik aşağıdaki türlerden herhangi birine sahipseniz doktorunuz size seks yapmak değil tavsiye edebilir

Doktorunuz orgazm ya da cinsel uyarılma ar değil, sadece cinsel içeren bir şey içerebilir “seks yok,” diyor eğer, unutmayın.

Hamilelik sırasında her kadının deneyimleri farklıdır – o seks hakkında nasıl hissettiğini de dahil olmak üzere.

Bazıları için, arzu hamilelik sırasında kaybolur. Diğer kadınlar daha derinden cinsellik bağlı ve onlar hamile olduğunda daha uyandırdı hissediyorum.

Sağlıklı Yemek Tarifleri Eksi Heartbur; Germ itibaren Ailenizi Koruyun; İnkontinans utandım?