Basit egzersiz yolda zinde kalmak için

Eğer şehir dışına almak için çabalıyorlar olduğunuzda, düşünmek çok şey var: ne zaman sen almak filmi görmek gerekir o gidersiniz çocukları söz, geri brülör üzerinde çalışma projelerini koyun damat ile köpeğin ayakta randevuyu iptal eve dön.

Bu evden yaparken muhtemelen sizin egzersiz çalışacağız nasıl küçük düşünce verdik şaşmamak gerek.

Ama biraz düşünce ve planlama ile, yolda spor düşündüğünüzden daha kolaydır. Ve, konuştu uzmanlara göre, hatta eğlenceli olabilir.

Çantanızı saklanmış ekipman parçaları bir çift ile, bu otel odasında (veya konağın misafir odası) çıkmadan egzersiz almak kolaydır. (; Eşya mağazaları spor mevcut sizin workou direnç eklemek o esnek şeyler) ve bir atlama ipi paketi iki temel öğe egzersiz tüpleri bulunmaktadır. Onlar hiçbir şey yanında tartmak ve bavul hemen hemen hiç yer alır.

Yol için Ultimate Egzersiz Kılavuzu: Egzersiz tüpleri wimpy görünebilir, ancak bunları yabana atmayın, Suzanne Schlosberg, yolcuları için Fitness yazarı diyor.

yeterince kalın boru ile, hatta emektar halterci zorlu bir egzersiz alabilirsiniz, “diyor.” Temel tüpler için kapı eki satın almak ve spor salonunda yapmak kablo makarası egzersizleri taklit edebilir.

Ayrıca kullanmadan önce su ile doldurun taşınabilir halter satın alabilirsiniz. Ama Schlosberg egzersiz tüpleri çok yönlülüğünü tercih ediyor.

büyük bir aerobik egzersiz ipi olduğunu atlama (sadece bir acemi iseniz kolay almak emin olun). Küçük bir alanda, bir otel odası gibi, Schlosberg ince plastik hız ipi önerir. Hafif ve ağır halat daha mobilya zarar olasılığı düşüktür. Sıcak bir iklimde için başlı, pratikte Otelde yüzme havuzu olacak olacağının hiçbir garantisi yoktur. bir şişme topu paketleyin ve aileniz (hatta belki de yabancılarla) yakalamak bir pikap oyununda size katılmak isteyecektir. su egzersiz yoğunlaştırmak için, su eldiven, ağırlıkları ve diğer aksesuarları paketi.

Eğer kasaba ayrılmadan önce yapmak isteyebilirsiniz son bir şey hedefinize yakın bir spor salonu tespit etmektir. Eğer bir spor salonu üye iseniz diğer şehirlerde spor salonlarına ücretsiz erişim alabilirsiniz, bkz. Ayrıca, birçok spor salonları sorunu gün bir ücret karşılığında geçer. Uluslararası Sağlık, Raket ve Spor Kulübü Derneği (IHRSCA) web sitesi IHRSCA üyeleri ve üye olmayanları hem listeleyen bir sağlık kulübü konumlandırıcı vardır.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …