bahar temizliği kalori yakmak

Dağınık çocuklar, evcil hayvan -shedding saç, çip munching eş, karla karışık yağmur-Splattered pencereler – yine bahar temizliği zamanı! Sadece (tabii temiz bir evin dışında) ev işleri için bazı kurtarıcı erdem olsaydı.

bazı hızlı müzik koymak – ne gibi rock and roll, salsa,. Bu hız pick up yardımcı Findley diyor. Bir banyo sadece temizlemek için 20 dakika sürer, diyor. Yani hareketli olsun; Eğer işleri yapıyoruz zaman, senin abs sıkın. Bu kambur engeller; Bu kişilik yıkmak veya bacağını budamak için ekstra yüksek gerin. Sen kenarı boyunca bunu hissetmeniz gerekir; Büyük yukarı ve aşağı hareketler için çaba sarfediyoruz. Bir duş kapı temizlerken, örneğin, büyük çevreler yapmak. “Ben bir antrenör ve benim kol düşmek üzeredir gibi hissediyorum!” Mandel exclaims; çamaşır ağır sepetleri taşıyın ya da klima izin veriyorsa, bodrum kadar malzemeleri; bir merdiven üzerinde olsun her fırsatta tırmanın. “Bu bir adım sınıf arasındaki fark nedir?” Mandel sorar; elleri ve dizleri üzerinde fırçalayın zeminler. Ve yatağın altında saklandığını tüm bu toz ve dağınıklığı çekin için elleri ve dizleri üzerinde olsun; (Ayak dosdoğru işaret tutmak ve 90 dereceden daha ileri dizlerinizi bükmeyin) vakumlama yaparken lunges yok. Bunu senin uyluk hissedeceksiniz; yemekler uzakta koyarak, dolaplar ulaşmak için ileri ve büküm yüz; Bahçede, otların doğru hamle. “Bazıları 5 feet uzunluğunda kökleri var,” Mandel diyor. Yani bu angarya için gönüllü bir buzağı zam gibi Mandel diyor ve korkmayın – Aynı zamanda ayak üzerinde ulaşan gerektirir Budama önkol gücünü gerektirir (ve geliştirmelerine yardımcı olur.);. “Those’ll size bir egzersiz vermek kalın veya daha yüksek dalları, ağır çanta malç ya da gübre Dökme bir ağız kavgası gerektirir bacaklarınızı, değil geri kullanmayı unutmayın;. bir ot yiyen neredeyse eskrim gibi wielding bu abs çekin ve forma dikkat edin;. Eğer Eğer, alan kilim var, temiz bir süpürge kullanarak yerine vakumlama dövdü. Bu dışarıdan almak için daha fazla adım ve kol kasları için daha fazla egzersiz anlamına gelir.

Ama bekleyin, orada: herhangi bir fiziksel aktivite gibi işleri evin etrafında yapmak ve bahçe kalori ve streç ve ton kasları yakabilir – Eğer bunları doğru yaparsanız.

eski “Hiçbir acı, hiçbir kazanç” mantra unutun. Özellikle sadece egzersiz ile başladık insanlar için – Doktorlar artık nispeten hafif egzersiz bile kısa nöbetleri fitness düzeyini artırmak yardımcı olabilir inanıyoruz. 30 dakika boyunca orta aktivite çeşit yapıyor, bir mayo modeli size vücut vermek olası değildir olsa her gün gerçek sağlık faydaları getirebilir.

Eğer (yürüyüş veya bisiklete binme gibi) daha geleneksel bir spor aktivitesi 30 dakikalık oturumuna işleri 30 dakika eklerseniz, siz egzersiz tam bir saat ile sona – miktar uzmanlar kilo çalışan insanlar için tavsiye ederim. Yani tek seferde 60 dakikalık bir egzersiz sığacak şekilde çalışırken daha programınıza daha kolay olabilir.

“Bu ek süre almaz, insanlar bunu daha olasıdır,” Joel Press, MD, Omurga, Spor Merkezi ile Fiziatrist ve Chicago Rehabilitasyon Enstitüsü Mesleki Rehabilitasyon diyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bir tüy silgi ile gezen yoluyla egzersiz faydaları alamadım.

Yoğunluk anahtarıdır, “Debbie Mandel, MA, Your Inner Light Turn On bir eğitmen ve yazar diyor ki:. Beden, Zihin ve Ruh Fitness” Ben her zaman spor salonları kadınların bir elektrikli süpürge iterek veya silerek sınıfları olmalıdır demek aynalar!

Hızla çalışmak da önemlidir. “Daha fazla fayda elde bir şey yaptığımız zaman hızlandırmak için,” Mary Findley, şimdi Mary Moppins, Eugene, Ore bir paspas-imalat şirketi sahibi eski bir profesyonel housecleaner diyor.

Ama burada verimlilik iyi bir şey değil bir dava. Daha adımlar ve daha fazlası hareketler Neyin peşinde bulunmaktadır. Yani temizlik-ürün caddy organizatör insanlar her zaman taşımak çevrede tavsiye unutma. Eğer süpürge almak için ekstra adım yürümek zorunda kalırsanız, bu altın var.

İşte bir egzersiz ev işlerini yapmak için diğer bazı ipuçları

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …