ayar hedefleri – Konu genel bakış

Bir değişiklik yapmak için, başarı için yolunu grafik için hedefler kullanın. uzun vadeli ve kısa vadeli: gol iki tip bunu yardımcı olabilir.

Uzun vadeli bir hedef tek seferde yapabileceği bir şey değildir. Bu size ilham ve bunu tamamlamak zaman ne kadar yol katettik gösterecektir hedeftir. Bu genellikle 6 ay veya bir yıl içinde ulaşmayı ümit bir hedeftir.

Uzun vadeli hedef 1 saat haftada 3 kez yürüyüş olabilir. , Bu hedefe ulaşmak zaman olacak kadar gurur düşünüyorum devam etmek.

Eğer uzun vadeli hedefe ulaşmak zaman, yeni hedefler belirleyerek şeyler taze tutabilirsiniz. gol yardımı ile, kadar istediğiniz kadar gidebilir!

Hedeflerinizi yazmak unutma. Onlar değişebilir, ancak bir kayıt isteyeceksiniz. Onları yazarak sağlığınızı iyileştirmek için planınızı başlamak için harika bir yoldur.

Kısa vadeli hedefler size uzun vadeli hedefi gerçekleştirmek yardımcı olur. Onlar günden güne devam edin. Genellikle yarın ya da bir sonraki hafta ulaşmak için umut hedefleri vardır.

Bir örnek iş yerinde merdivenleri kullanmaya başlamak için, ya da bir 10 dakikalık yürüyüşe ve haftada 3 kez yürüyüş kadar inşa olacaktır. Kısa vadeli hedefler yapmak kolay olmalı ve ilerleme olarak artacaktır.