akıllı. Tip 2 diyabet için hedefler

diyabet Eğilimler

Make İyi düşünülmüş ayarlayarak daha kolay diyabet kilo kaybetme gol.

onunla birlikte veya periferik nöropati – – diyabet ve sinir ağrısı olan bazı insanlar şaşırtıcı derecede basit yöntemlerle kabartma bulabilirsiniz. Bazen bir güzel, sıcak (ama sıcak) banyo stres ve sinir ağrısı rahatlatmak için yeterlidir. Eğer nöropati varsa, bu arada, başkasının testi çok sıcak değil emin olmak için su isteyebilirsiniz. Bir masaj da yardımcı olabilir. Diğer insanlar biofeedback, meditasyon, gevşeme teknikleri, ya da hipnoz dönüp – bütün bunlar yardımcı kanıtlanmıştır; Bu yöntemler …

senin diyabet yönetmenize yardımcı olmak için, gün boyunca daha eşit karbonhidrat yaymak gerekir. Bu nedenle, örneğin, bir İyi düşünülmüş amaç “Önümüzdeki 2 hafta boyunca karbonhidrat 45 gram her gün içeren bir kahvaltı olacaktır.” dir

İşte bu İyi düşünülmüş bozulmak

Spesifik: Kahvaltıdan hedefleyen

Ölçülebilir: 45 gram, her gün

Ulaşılabilir: karbonhidrat yaklaşık 45 gram Kahvaltı çok yapılabilir bulunmaktadır. Birkaç seçenek

Ilgili: karbonhidrat dışarı Serpme Eğer açlıklarını bastırmak yardımcı olduğundan alakalı, yani yemek yok. 45 gram vurmak için, bir öğünde karbonhidrat ek olarak protein ve yağ yemek planı var. Bir yumurta ile tost bir parça, örneğin, tam artık reçel ile tost iki dilim daha hissi devam edecektir. Eğer daha memnun olduğunuzda, daha az genel yemek olasıdır.

Zamana Bağlı: Bu gol 2 haftadır için odak noktası olacaktır. Eğer tekrar yapmak veya farklı bir hedef belirlemek istiyorsanız o sürenin sonunda, siz karar verebilirsiniz.

İyi düşünülmüş Ayarı hedefleri ezici olmaktan, kilo kaybetme ya da kan şekeri yönetmek gibi, büyük projeleri tutmaya yardımcı olur.

1 su bardağı haşlanmış yulaf ezmesi (32 gram), 1/2 orta muz (13 gram), bir haşlanmış yumurta, siyah kahve; 2 pişmiş yumurta, 1 küçük kepekli pide (15 gr), 1 portakal (18 gramı), 1 bardak% 1 süt (14 gram, 3 çavdar crispbreads (24 gr), 1/2 su bardağı yağsız peynir (5 gram), böğürtlen 1 su bardağı (15 gram)

Eğer hedefe tanıştım zaman biliyorum ki başarı için adımlar açıkça dile edilmektedir.

büyük ödeme uzun ömürlü, sağlıklı alışkanlıkları içine kısa vadeli hedefler dönüm geliyor.

ÜCRETSİZ iPhone App: Kan Şekeri Denetim Yardım Alın

KAYNAKLAR

Shilts, Sağlığın Geliştirilmesi, Kasım 2004 / Aralık M. Dergisi.

Latham, G. Örgütsel Dinamiği, Ağustos 2003.

Bodenheimer T. Hasta Eğitimi ve Danışmanlık, 2009 Ağustos.

Öz Beslenme veriler.